معرفی سیستم پرداخت و حمایت مالی از وبلاگ ها

آیا وبلاگ یا سایت پربازدید دارید؟

آیا خدمات شما برای بازدیدکنندگان جالب است؟

آیا نرم افزارهای کد-باز ارائه می دهید؟

آیا تابحال بازدیدکنندگان و کاربران از شما حمایت کرده اند؟

 

روش های زیادی برای پول درآوردن از وبلاگ وجود دارد، اکثر روش ها مبتنی بر تبلیغات است. ممکن است تبلیغاتی که روی وبلاگ یا سایت شما قرار میگیرد مناسب محتوای سایت شما نباشد، ممکن است کاربران و بازدیدکنندگان شما از دیدن این همه تبلیغات بی ربط خسته شده باشند.

روش "حمایت مالی" یک روش آزمایش شده در اکثر سایت ها و وبلاگ های خارجی است که با قراردادن سیستم پرداخت بانکی از کاربران و بازدیدکنندگان درخواست می شود هدایایی به عنوان حمایت به وبلاگ یا سایت بدهند. این روش در اینترنت به donate یا هدیه دادن معروف است و درحال حاضر خیلی از وبلاگ های تفریحی یا ارائه دهنده سرویس های رایگان، نرم افزار های کد-باز (open source) یا حتی سایت های بزرگ مانند ویکیپدیا از این روش برای کسب درآمد استفاده می کنند.

یکی از امکانات سایت +pay سیستم حمایت مالی از وبلاگ ها است. در این روش با قراردادن یک لینک (مانند نمونه در همین وبلاگ) کاربر را به فرم واریز بانکی هدایت می کنید. کاربر مبلغ مورد نظر را وارد کرده و وارد درگاه شتاب می شود. کاربر با تکمیل اطلاعات پرداخت وجه را به حساب شما حواله می کند.


ثبت نام، ایجاد درگاه بانکی و معرفی وبلاگ در +pay رایگان است. شما می توانید در کمتر از 5 دقیقه مراحل ثبت نام و معرفی وبلاگ خود را انجام داده و لینک درگاه بانکی را دریافت کنید.

 

نرخ کارمزد سیستم +pay برای وبلاگ ها کمتر از %1 است. این نرخ متناسب با فعالیت وبلاگ انتخاب شده است، مثلا برای وبلاگ های علمی، فرهنگی و هنری کمترین عدد در نظر گرفته شده است.

توجه داشته باشید کارمزد فقط از تراکنش های مالی موفق کسر می شود.

 

برای ثبت نام رایگان لطفا به نشانی سایت http://payplus.ir مراجعه فرمایید.

/ 2 نظر / 29 بازدید
علی اصغر

سلام اگه تونستید کاری کنید که من هم مثل شما توی وبلاگم لینک صحفه ی پرداخت قرار دهم یا وبلاگتونو بهم بدین البته حساب یا کارتشو مال من بزنی بهت 5000هزار می دهم اینم شمارم 09172772770

مجید

والا من که نمیتونم درگاه بزارم اگه خودتون میزارین من برم اطلاعاتمو وارد سیستمتون کنم ادرس ایمیلم هم اینه:admin@lormail.ir